9

Mayıs
2011

ALYAĞ’da Yüzde 15 Oranında Sermaye Arttımı, Borsanın gündemi

Yazar: Editör  |  Kategori: BORSA GÜNDEM, BORSA ŞİRKET HABERLERİ  |  Yorum: Yok   |  1.366 views

  

ALYAĞ, bedelli sermaye arttımına gidiyor. Sermayesini yüzde 15 oranında artıtma kararı almak isteyen şirket olağanüstü genel kurul kararı aldı.  Borsa haberinin ayrıntıları şöyle:

Altınyağ Kombinaları geçen hafta olağanüstü genel kurul kararı aldı. Şirket sermayesini yüzde 15 oranında bedelli artıracağını açıkladı. Bugün de hisseler yüzde 6 yükselerek 1.25 liraya çıktı.

26 MAYIS 2011 TARİHLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI GÜNDEMİ:

1- Açılış ve Başkanlık Divanı’nın seçilmesi.

2- Genel Kurul Toplantı Tutanaklarının imzalanması için Divan Heyeti’ne yetki verilmesi.

3- Şirketin ödenmiş sermayesinin 4.145.922.-TL.’sı nakden arttırılmak suretiyle 31.785.402.- TL.’sına çıkarılması ile ilgili Şirket Ana Sözleşmesinin Sermayeye ilişkin 6. Maddesine ait “Tadil Tasarısı” nın görüşülerek müzakeresi ve karara bağlanması.

4- Dilek ve Temenniler
yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır - Borsa Hisse Yorumu

Sitemap